Lenny Krawitz v O2 aréně! — InterSono SG a.s.

ART of TECHNOLOGY

Česky English
Úvod , Aktuality, Lenny Krawitz v O2 aréně!

Lenny Krawitz v O2 aréně!


LENNY KRAVITZ oznámil 23. června vydání prvního singlu „The Chamber“ z jeho velmi očekávaného desátého studiového alba „Strut“. V návaznosti na tuto skutečnost ohlásil také první etapu svého světového turné, ve kterém zavítá i do Čech. V pražské O2 areně se tak na něj můžeme těšit 13. listopadu 2014 od 20 hod.

LENNY KRAVITZ je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, překročil žánry i styly a během 20 let trvající hudební kariéry se stal tím, kdo si libuje ve vlivech soulu, funku a rocku 60. a 70. let. Kravitz je známý jako talentovaný skladatel, producent a multi-instrumentalista a jeho talent stále rezonuje prostřednictvím deseti studiových alb v jeho nadčasovém katalogu. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny GRAMMY a zároveň je držitelem rekordu pro nejčastěji oceňovaného umělce v kategorii „Nejlepší mužský rockový hlasový výkon“.

V rámci letní technologické pauzy v rámci příprav na MS v hokeji 2015 proběhlo v pražské O2 aréně kompletní repase osvětlení hrací plochy. realizovali jsme zde upgrade a modernizaci 180 ks stmívacích modulů výbojkového osvětlení ERASER, stěžejního produktu společnosti Intersono a.s.

Svítidla bylo nutno demontovat, krom toho proběhla výměna kabeláže a instalace optických linek a upgrade modulů ERASER na novější typ s novou procesorovou deskou.
Admin Soubory © Intersono SG a.s. | Hasičská 551/52, Ostrava | tel: 595 782 048 | fax: 595 782 051 | office@sado.cz | vyrobila: MediaFabríca
   Registrovat