Rekonstrukce kina Centrum v Havířově zdárně pokračuje — InterSono SG a.s.

ART of TECHNOLOGY

Česky English
Úvod , Aktuality, Rekonstrukce kina Centrum v Havířově zdárně pokračuje

Rekonstrukce kina Centrum v Havířově zdárně pokračuje


Rekonstrukce kina Centrum ve městě pokračuje podle plánu, termín jeho otevření pro veřejnost letos v létě se podaří dodržet. Kontrolní den na stavbě v úterý 21. února 2012 neodhalil žádné nedostatky, stavbaři v těchto dnech úzce spolupracují s dodavateli vybavení interiérů a potřebné techniky. „Jsem velmi rád, že stavba pokračuje, jak má a blíží se termín, kdy Havířov získá multifunkční kulturní stánek nejen pro své obyvatele, ale i návštěvníky ze širokého okolí,“ řekl na kontrolním dni primátor města Zdeněk Osmanczyk.

  • Záběr z kontroly stavby

    Rekonstrukce kina Centrum v Havířově zdárně pokračuje  — Záběr z kontroly stavby

    Záběr z kontroly stavby

Stavba nedaleko náměstí Republiky prošla kompletní rekonstrukcí, některé prvky byly dostavěny. V kině bude k dispozici kinosál pro promítání 3D filmů s 370 místy, z nichž 14 bude na dvojsedadlech. Dalších 68 míst nabídne malý kinosál, přibude kinokavárna, bar a v suterénu prostory například pro hudební klub. V patře foyer se počítá s galerií. Celkovou rekonstrukcí prošla také vzduchotechnika, elektroinstalace, jsou vyměněna okna, střecha a kino získává novou, převážně skleněnou, fasádu.

Intersono a.s. zde realizuje dodávku a montáž kinotechniky, dále ozvučení kina, včetně slaboproudých rozvodů a audiotechniky.
Admin Soubory © Intersono SG a.s. | Hasičská 551/52, Ostrava | tel: 595 782 048 | fax: 595 782 051 | office@sado.cz | vyrobila: MediaFabríca
   Registrovat