Učinkujeme v Pražské konzervatoři — InterSono SG a.s.

ART of TECHNOLOGY

Česky English
Úvod , Aktuality, Učinkujeme v Pražské konzervatoři

Učinkujeme v Pražské konzervatoři


Intersono jede po prázdninách opět na plný výkon. Důkazem toho je mimo jiné naše účast na budování koncertního sálu ve dvorním traktu Pražské konzervatoře, v samém srdci naší metropole na Starém městě u břehů Vltavy.

 

Naše dodávka představuje 4 zvedané stoly: 21 m2, 15 m2 a 4×2,5 m2 zvedané 0,8 m nad úroveň hlediště. Funkce zdvihu každého stolu je zajištěna naší osvědčenou technologií Serapid LinkLift francouzského výrobce. Pohon jednotek u každého stolu je zajištěn elektromotory kardanovými rozvody, stoly budou vybaveny čidly polohy. Součástí dodávky je i rozvaděč s výzbrojí zajišťující řízení jednotlivých pohonných jednotek, ovládání stolů (z prostoru režie a podia), programování SW a kompletní nastavení a zaškolení. Dále pro tento netypický projekt, kdy se dvůr budovy promění v koncertní sál, dodáváme také samotnou konstrukce jeviště, hlediště a hlediště na balkonu.

V současnosti se aktualizuje harmonogram prací zpožděných archeologickým průzkumem a probíhá schvalovací proces realizační dokumentace.  Původní termín dokončení představoval říjen 2010.

Prohlédněte si takto zatím fotodokumentaci současné podoby nádvoří po nájezdu výkopové techniky a montérů bednění.
Admin Soubory © Intersono SG a.s. | Hasičská 551/52, Ostrava | tel: 595 782 048 | fax: 595 782 051 | office@sado.cz | vyrobila: MediaFabríca
   Registrovat